Basın Kiti

Basın kiti sayfası çok yakında açılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Tüm medya istekleri fatih@bilhassa.com.tr e-posta adresini kullanarak, TEDxBodrum lisansörü Fatih Güner’e iletilmelidir. TEDxBodrum etkinliğinin resmi basın kontağı Fatih Güner’dir. TEDx bağımsız etkinliklerinin organizatörleri TED Konferansları adına konuşamazlar. TED ile ilgili tüm istekleriniz için:

Melody Serafino
TED Media Liaison
TEDxPR@ted.com

Etkinliklerimiz her daim medya desteğine ihtiyaç duysa da, tüm gazeteci ve bloggerlardan TED ve TEDx markalarının arasındaki fark konusunda dikkatli olmalarını rica ederiz. TEDx etkinliklerindeki ‘x’ bahsi geçen TED etkinliğinin bağımsız organize edildiğine işaret eder. Herhangi bir şekilde TED etkinliğinin Bodrum’a geldiğini düşündürmek, ilgili hedef kitleleri yanlış yönlendirmektedir. TEDx ile ilgili detaylı bilgi için ted.com/tedx adresini ziyaret edebilirsiniz.

Medya Bilgileri

Akreditasyon:

TEDxBodrum etkinliği, her yıl basın mensupları için sınırlı sayıda akreditasyon oluşturmaktadır. İlgilenen gazeteciler, bloggerlar, fotoğrafçılar ve video sanatçıları etkinlikten önce basın kartı veya akreditasyon almak için başvuru yapabilirler. Konuyla ilgili detaylı bilgi için fatih@bilhassa.com.tr e-posta adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Röportajlar:

TEDxBodrum organizatörleri ve konuşmacıları röportajlar için uygun olabilirler. Röportaj yapmak için detaylı bilgi almak adına bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Etkinlikten önce veya etkinlik alanında röportajların ayarlanması mümkün olabilir. TEDxBodrum lisansörü ve küratörü Fatih Güner, size bu konuda yardımcı olacaktır.

Medya Kiti:

Güncel medya kitini bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Tarih:
8 Aralık 2019, Pazar

Etkinlik mekanı:
TED Bodrum Koleji Konferans Salonu

Bodrum’daki ilk TEDx etkinliği

12 Konuşmacı. 2 Canlı Performans. 1 Gün.

TEDxBodrum etkinliği için biletler sınırlı sayıda satışa çıkacaktır ve kapıda bilet satışı kesinlikle olmayacaktır. Biletinizi Biletino‘dan veya İmge Kitabevi‘nden satın alabilirsiniz.

Biletino - TEDxBodrum
Everybody Talks
TEDxBodrum

Paylaşmaya değer fikirler

TEDxBodrum — Ideas Worth Spreading
TED “Paylaşmaya Değer Fikirler” anlayışıyla, kişiler ve organizasyonların TED benzeri kendi yerel etkinliklerini yapabilmeleri için TEDx’i yaratmıştır. Bu program topluluklara TED gibi organizasyonlar sunmak, bireyleri de iletişime teşvik etmek için tasarlanmıştır. TED yeni bir platform yaratmaktadır ve bu global hareket fikirlerin güçlenmesinde etkileyici değişiklikler meydana getirmeyi hedeflemektedir.

Etkinlik ile ilgili bilgilendirmeler için abone olun
Konuşmacılar, program ve daha fazlası ile ilgili detaylı bilgiler için e-posta listesine abone olun.