Fatih Güner

Dijital Pazarlama Uzmanı

Fatih Güner

Fatih Güner İstanbul’da doğdu, 2001 yılında Bahçeşehir Üniversitesi’ne girdi. Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Bölümüne uzatmalı olarak 9 sene devam ettikten sonra, devamsızlıktan atıldı.

Çocukluğundan itibaren girişimci ruhuyla çalışan Fatih, 2007 yılına kadar onlarca markaya yarı-zamanlı grafik tasarım hizmeti verdi. Profesyonel hayatına 25 yaşında başladı. Tick Tock Boom sosyal medya ajansından sonra Carat Medya bünyesinde iProspect ajansına geçti. Sosyal medya ile ilişkisi Carat’ta başladı, sosyalmedya.co’yu kurmak için Carat’tan ayrıldı.

2010 yılının sonlarında kurduğu sosyalmedya.co, hızlı bir şekilde Türkiye’nin en çok takip edilen teknoloji ve sosyal medya haber kanallarından biri haline geldi. En İyi İş Blogu dahil olmak üzere birçok ödül aldı ve Türk internet sektörünün çehresini değiştiren bir çok habere imza attı. Fatih sosyalmedya.co’yu 2014’ün ortasında rakibi olan Webrazzi’ye sattı.

Profesyonel hayata birkaç ay ara verdikten sonra 7 Haziran 2015 seçimleri için Cumhuriyet Halk Partisi’ne Dijital Grup Başkanı olarak 26 kişilik ekip kurdu ve hizmet verdi. 8 Haziran günü, kurduğu o ekiple performans pazarlama ajansı Bilhassa’yı hayata geçirdi.

Profesyonel hayatında hizmet verdiği bazı markalar: Garanti, Türkiye İş Bankası, Lipton, Disney, Chevrolet, Opel, TEB, Turkcell, Memorial Sağlık Grubu, Altınbaş Üniversitesi, Mealbox, Esten Lauder, Tommy Hilfiger, Akbank, Komili, Artaş Holding, Avrupa Konutları, Tema İstanbul, Vadistanbul, v.s..

2016 yılının ortasında Bodrum’a taşınan Fatih, müşterilerini Bodrum’dan yönetiyor. Kitap Kulübü gibi girişimlerin yanında, online eğitim programları üretmeye başladı. Bunun yanında Bodrum’da Pecha Kucha Night ve Startup Grind gibi kültürel etkinliklere imza atıyor.

Tarih:
8 Aralık 2019, Pazar

Etkinlik mekanı:
TED Bodrum Koleji Konferans Salonu

Bodrum’daki ilk TEDx etkinliği

12 Konuşmacı. 2 Canlı Performans. 1 Gün.

TEDxBodrum etkinliği için biletler sınırlı sayıda satışa çıkacaktır ve kapıda bilet satışı kesinlikle olmayacaktır. Biletinizi Biletino‘dan veya İmge Kitabevi‘nden satın alabilirsiniz.

Biletino - TEDxBodrum
Everybody Talks
TEDxBodrum

Paylaşmaya değer fikirler

TEDxBodrum — Ideas Worth Spreading
TED “Paylaşmaya Değer Fikirler” anlayışıyla, kişiler ve organizasyonların TED benzeri kendi yerel etkinliklerini yapabilmeleri için TEDx’i yaratmıştır. Bu program topluluklara TED gibi organizasyonlar sunmak, bireyleri de iletişime teşvik etmek için tasarlanmıştır. TED yeni bir platform yaratmaktadır ve bu global hareket fikirlerin güçlenmesinde etkileyici değişiklikler meydana getirmeyi hedeflemektedir.

Etkinlik ile ilgili bilgilendirmeler için abone olun
Konuşmacılar, program ve daha fazlası ile ilgili detaylı bilgiler için e-posta listesine abone olun.