TEDxBodrum Hakkında

TEDxBodrum, dünyanın 1.600’den fazla şehrinde düzenlenen TEDx etkinliklerinin bir parçası olacak.

Fatih Güner

Yaratıcıları, vizyonerleri, inovatörleri, problem çözenleri, çalışkanları, yatırımcıları ve onların kitlelerini biraraya getirmek amacı taşıyoruz. Böylesi insanların olduğu bir yerde elbette kıvılcımlar olacak, fikirler hareket kazanacak ve pozitif değişim oluşacak diye düşünüyoruz. Sınırlarımızı zorlamak ve yerel toplumu güncellemek amaçlı bir tohum bu. TEDxBodrum bunun için var.

Paris, Chicago, İstanbul, Johannesburg, Boston, Berlin, Bursa, Aarhus, Raleigh, Basel, Alsancak, Kabul, Portland, Arnhem, Nashville, KoçUniversity, Glasgow, Coventry, Indianapolis, Bristol, Warsaw, Oakland, Brisbane, Memphis, Sydney, Cape Town, v.s…

Fatih Güner kimdir?

Fatih Güner, veriye dayalı pazarlama stratejileri ve pratikleri konusunda uzmanlaşan ve yüksek bütçeli şirketler için alakalı konularda operasyonel danışmanlık yapan bir pazarlama profesyonelidir. Aynı zamanda kurumlarda, özel etkinliklerde ve üniversitelerde yılda 40-60 konuşma yapan ve online eğitim programları üreten bir konuşmacıdır.

2010 yılının sonlarında kurduğu sosyalmedya.co’yu Webrazzi’ye sattıktan sonra veriye dayalı pazarlama ajansı olan Bilhassa’yı kurmuştur. 2016 yılında Bodrum’a taşınmış, işlerine Bodrum’dan devam etmektedir.

Bodrum’da kültürel etkinlikler düzenleyen Fatih Güner, TEDx etkinliklerinin Bodrum lisansının yanında Pecha Kucha Night ve Startup Grind gibi etkinlik serilerinin de lisansörüdür.

Tarih:
8 Aralık 2019, Pazar

Etkinlik mekanı:
TED Bodrum Koleji Konferans Salonu

Bodrum’daki ilk TEDx etkinliği

12 Konuşmacı. 2 Canlı Performans. 1 Gün.

TEDxBodrum etkinliği için biletler sınırlı sayıda satışa çıkacaktır ve kapıda bilet satışı kesinlikle olmayacaktır. Biletinizi Biletino‘dan veya İmge Kitabevi‘nden satın alabilirsiniz.

Biletino - TEDxBodrum
Everybody Talks
TEDxBodrum

Paylaşmaya değer fikirler

TEDxBodrum — Ideas Worth Spreading
TED “Paylaşmaya Değer Fikirler” anlayışıyla, kişiler ve organizasyonların TED benzeri kendi yerel etkinliklerini yapabilmeleri için TEDx’i yaratmıştır. Bu program topluluklara TED gibi organizasyonlar sunmak, bireyleri de iletişime teşvik etmek için tasarlanmıştır. TED yeni bir platform yaratmaktadır ve bu global hareket fikirlerin güçlenmesinde etkileyici değişiklikler meydana getirmeyi hedeflemektedir.

Etkinlik ile ilgili bilgilendirmeler için abone olun
Konuşmacılar, program ve daha fazlası ile ilgili detaylı bilgiler için e-posta listesine abone olun.