Özge Çivci

Klinik Psikolog

Özge Çivci

Klinik Psikolog Özge Çivci 1985 yılı, İstanbul doğumlu. Cağaloğlu Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunu. 2018 yılında Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansını tamamladı. Aldığı uluslararası düzeydeki eğitimler ve süpervizyonlarla oyun terapisi alanında hizmet veriyor. 2014 yılından beri Bodrum’da çocuk, ergen ve ailelerle kendi kurduğu ofisinde çalışıyor ve meslektaşlarını süpervize ediyor. Anne baba olma yolundaki bireylere yönelik düzenlediği seminer ve eğitimlerle, onların ebeveynlik yaklaşımına bilinçli dokunuşlarla eşlik etmeyi hedefliyor. 10 yaşındaki kızı sayesinde kendi ebeveynliğini büyütmeye devam ediyor. Bodrum Anne Baba Kitap Kulübü’nün kurucusu ve moderatörü.

Tarih:
8 Aralık 2019, Pazar

Etkinlik mekanı:
TED Bodrum Koleji Konferans Salonu

Bodrum’daki ilk TEDx etkinliği

12 Konuşmacı. 2 Canlı Performans. 1 Gün.

TEDxBodrum etkinliği için biletler sınırlı sayıda satışa çıkacaktır ve kapıda bilet satışı kesinlikle olmayacaktır. Biletinizi Biletino‘dan veya İmge Kitabevi‘nden satın alabilirsiniz.

Biletino - TEDxBodrum
Everybody Talks
TEDxBodrum

Paylaşmaya değer fikirler

TEDxBodrum — Ideas Worth Spreading
TED “Paylaşmaya Değer Fikirler” anlayışıyla, kişiler ve organizasyonların TED benzeri kendi yerel etkinliklerini yapabilmeleri için TEDx’i yaratmıştır. Bu program topluluklara TED gibi organizasyonlar sunmak, bireyleri de iletişime teşvik etmek için tasarlanmıştır. TED yeni bir platform yaratmaktadır ve bu global hareket fikirlerin güçlenmesinde etkileyici değişiklikler meydana getirmeyi hedeflemektedir.

Etkinlik ile ilgili bilgilendirmeler için abone olun
Konuşmacılar, program ve daha fazlası ile ilgili detaylı bilgiler için e-posta listesine abone olun.